КМКФ «Молодість» оголосив учасників Міжнародної та Національної конкурсних програм

"Молодість" оголосила повний список фільмів та режисерів, що змагатимуться за грошовий приз цього року

До старту головної кіноподії Києва залишилося менше трьох тижнів. У рамках 48-го кінофестивалю "Молодість" – фільми з найпрестижніших світових кінофестивалів, дитяча програма, українські прем'єри, майстер-класи, пітчинг, виставка і, найголовніше, – визначення найкращих серед учасників Міжнародного та Національного конкурсів.

Міжнародна конкурсна програма включає у себе конкурс повнометражних дебютних фільмів, а також короткометражних та студентських стрічок. Загалом до програми увійшло більше 40-ка фільмів.
До переліку фільмів Національного конкурсу увійшло 24 картини (раніше фестиваль оголосив 10 фільмів конкурсу). Серед них – колишні номінанти та лауреати «Молодості», стрічка-учасник короткометражного конкурсу Каннського кінофестивалю («Анна», вироблена у копродукції України, Ізраїлю та Великої Британії), лауреат Золотої Дзиґи "Mia Donna" Павла Острікова і найкраща короткометражна робота 9-го ОМКФ – "В радості, і тільки в радості" Марини Рощиної.
Переможець отримує 10 000 доларів США і статуетку «Скіфський олень» за найкращий фільм Міжнародного конкурсу. Традиційно спонсором Ґран-прі та офіційним партнером кінофестивалю є лотерея «Лото-Забава» від оператора державних лотерей «М.С.Л.».
Автори накращого короткометражного, студентського та повнометражного фільмів отримають «Скіфського Оленя» і грошову винагороду у розмірі 2 000 доларів США. Лауреат Національого конкурсу «Молодості» окрім нагороди отримає 50 000 гривень.
Нагадуємо, 48-й КМКФ "Молодість" триватиме з 25 травня по 2 червня.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС / INTERNATIONAL COMPETITION

ST: Студентський конкурс / Student competition

Так і на землі / As It Is on Earth, П’єр Лоренцо Пізано / Pier Lorenzo Pisano, Італія / Italy, 2018, 13'
Юпітер! / Jupiter!, Карлос Абаскаль Пейро / Carlos Abascal Peiro, Франція / France, 2018, 28'
Біль мій / Pain is Mine, Фаршид Ахлаґі / Farshid Akhlaghi, Австралія / Australia, 2018, 13'
Прованс / Provence, Като де Бук / Kato De Boeck, Бельгія / Belgium, 2018, 22'
Святий Міґель / San Miguel, Кріс Ґріс / Cris Gris, США, Мексика / USA, Mexico, 2018, 18'
Гумовий дельфін / Rubber Dolphin, Орі Аарон / Ori Aharon, Ізраїль / Israel, 2018, 28'
Сестри Хараріху / The Jarariju Sisters, Хорхе Кадена / Jorge Cadena, Швейцарія / Switzerland, 2018, 21'
Цукор і сіль / Sugar and Salt, Адам Мартінек / Adam Martinec, Чехія / Czech Republic, 2018, 19'
Сірий бетон. Абстракція / Concrete Grey Abstract, Енріке Ґрізі / Henrique Grise, Бразилія / Brasil, 2018, 11'
Хлопець освідчується дівчині на горі / Guy Proposes to His Girlfriend on a Mountain, Бернгард Венґер / Bernhard Wenger, Австрія, Німеччина / Austria, Germany, 2019, 13'
Як запустити повітряного змія? / How to Fly a Kite?, Лоранд Ґабор / Lorand Gabor, Румунія / Romania, 2018, 27'
Літо електричного лева / The Summer of the Electric Lion, Дієґо Сепеде / Diego Cespedes, Чилі / Chile, 2018, 22'
Збиті на дорозі / Roadkill, Лєшек Мозґа / Leszek Mozga, Велика Британія / UK, 2019, 9'
Людина з фотоапаратом / Man with a Photo Camera, Віталій Кікоть / Vitalii Kikot, Україна / Ukraine, 2019, 40’
Квадратура круга / Squaring The Circle, Кароліна Спехт / Karolina Specht, Польща / Poland, 2018, 5'

SH: Короткометражний конкурс / Short competition

Безумовна любов / Unconditional Love, Рафаль Лисак / Rafal Lysak, Польща / Poland, 2018, 40'
У полум'ї / Catching Fire, Мікаель Суає / Michael Soyez, Франція / France, 2019, 26'
Місія “Прогулянка Джейн” / Operation Jane Walk, Робін Кленґель, Леонард Мюллнер / Robin Klengel, Leonhard Mu?llner, Австрія / Austria, 2018, 16'
Відрізати тінь / Shadow Cut, Люсі Сюесс / Lucy Suess, Нова Зеландія / New Zealand, 2018, 14'
Подруги / Girlfriends, Марі Давіньон / Marie Davignon, Канада / Canada, 2018, 19'
Дорога до неї / Road to Her, Чо Джихун / Cho Jee-hoon, Південна Корея / Republic of Korea, 2018, 30'
Люсія на роздоріжжі / Lucia in Limbo, Валентіна Морель / Valentina Maurel, Бельгія, Франція / Belgium, France, 2019, 20'
Кругообіг / Circuit, Делія Гесс / Delia Hess, Швейцарія / Switzerland , 2018, 8'
Лауретта / Lauretta, Мате Браунер / Brauner Mate, Угорщина / Hungary, 2018, 19'
Літо і все інше / The Summer and All the Rest, Свен Брессер / Sven Bresser, Нідерланди / Netherlands, 2018, 18'
023_ҐРЕТА_С / 023_GRETA_S, Анніка Бірґель / Annika Birgel, Німеччина / Germany, 2018, 12'
Холодна літня ніч / A Cold Summer Night, Яш Савант / Yash Sawant, Індія / India, 2018, 21'
Волелюбна Клод / Claude on the Run, Тома Бюїссон / Thomas Buisson, Франція / France, 2018, 18'
Вічність / Eternity, Анна Соболевська / Anna Sobolevska, Україна / Ukraine, 2018, 24'

F: Повнометражний конкурс / Full-Length competition

Її робота / Her Job, Нікос Лабо / Nikos Labot, Греція, Франція, Сербія / Greece, France, Serbia, 2018
Ніна / Nina, Маріа Вінтер Олсен / Maria Winther Olsen, Данія, Фарерські острови / Denmark, Faroe Islands, 2018
Маленький товариш / Little Comrade, Моніка Сімец / Moonika Siimets, Естонія / Estonia, 2018
Наступного дня як мене не стане / The Day After I'm Gone, Німрод Ельдар / Nimrod Eldar, Ізраїль, Франція / Israel, France, 2019
Руйнівниця системи / System Crasher, Нора Фіншайт / Nora Fingscheidt, Німеччина / Germany, 2019
Дикий / Savage, Камій Відаль-Наке / Camille Vidal-Naquet, Франція / France, 2018
Колібрі / House of Hummingbird, Кім Бо-Ра / Kim Bo-ra, Південна Корея /Republic of Korea, 2018
Подорож до материної кімнати / Journey to a Mother's Room, Селія Ріко Клавельїно / Celia Rico Clavellino, Іспанія / Spain, 2018
Сусіди / Neighbors, Ґіґіша Абашидзе / Gigisha Abashidze, Грузія / Georgia, 2018
Julia Blue / Julia Blue, Роксі Топорович / Roxy Toporowych, США, Україна / USA, Ukraine, 2018
За що нам усе це? / What Have We Done to Deserve This?, Ева Шпрайцгофер / Eva Spreitzhofer, Австрія / Austria, 2018, 91'
Ґрета / Greta, Арманду Праса / Armando Praca, Бразилія / Brazil, 2019, 97'

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС / NATIONAL COMPETITION
Короткометражні фільми / Short films

Йоргос і Поля / Giorgos and Polya, Поліна Мошенська, Україна, Греція / Ukraine, Greece
FOMO, Влад Красінський / Vlad Krasinskiy, Україна / Ukraine
Колір фасаду: синій / Facade Colour: Blue, Олексій Радинський / Oleksiy Radinsky, Україна / Ukraine, 2019, 22’
Понад Стіксом / Above the Styx, Марія Стоянова / Maria Stoianova, Україна / Ukraine,
Молодий, але це минеться / Young but it will pass, Настя Фещук / Nastya Feschuk, Україна / Ukraine,
Знебарвлена / Deasturated, Марина Степанська / Marina Stepanska, Україна / Ukraine,
ПЖ / Lifer, Ксенія Кравцова / Ksenya Kravtsova, Україна / Ukraine,
Людина з фотоапаратом / Man with a Photo Camera, Віталій Кікоть / Vitalii Kikot, Україна / Ukraine,
Крокодил / Crocodile, Катерина Горностай / Kateryna Gornostai, Україна / Ukraine,
Психро / Psychro, Олександр Фразе-Фразенко / Oleksandr Fraze-Frazenko, Україна / Ukraine,
Пуповина / The Cord, Олександр Бубнов / Oleksandr Bubnov, Україна / Ukraine, 2018, 6’31’’
Кохання / Deep Love, Микита Лиськов / Mykyta Lyskov, Україна / Ukraine, 2019, 13’58’’
Десь поряд. Історія однієї перерви / Somewhere Near. The Story of a School Break, Наталія Давиденко / Nataliya Davydenko,Україна / Ukraine, 2019, 12’30’’
Син / The Son, Мар’яна Бурима / Maryana Buryma, Україна / Ukraine, 2018, 12’
Звірі / Beasts, Роман Волосевич / Roman Volosevich, Україна / Ukraine, 2018, 28’57’’
Петрівка-реквієм / petrivka-requiem, Катерина Возниця / Kate Voznytsya, Україна / Ukraine, 2019, 5’16’’
Тяжіння / Gravity, Денис Галушко / Denys Halushko, Україна / Ukraine, 2018, 14’40’’
Вічність / Eternity, Анна Соболевська / Anna Sobolevska, Україна / Ukraine, 2018, 23’49’’
Анна / Anna, Декель Беренсон / Dekel Berenson, Україна, Ізраїль, Велика Британія / Ukraine, Israel, UK, 2019, 15’
В радості, і тільки в радості / In Joy, Марина Рощина / Marina Roshchyna, Україна / Ukraine, 2018, 27’21’’
Doner, Денис Сполітак / Denys Spolitak, Україна / Ukraine, 2018, 6’30’’
Mia Donna, Павло Остріков / Pavlo Ostrikov, Україна / Ukraine, 2018, 16’29’’
Марґо / Margot, Анжеліка Устименко / Anzhelika Ustymenko, Україна / Ukraine, 2018, 7’36’’
Нормальна / The Normal, Діана Горбань / Diana Horban, Україна / Ukraine, 2018, 12’46’’

НАШІ ПАРТНЕРИ:
Державне агентство України з питань кіно;
Київська міська державна адміністрація;
Lanet.TV — офіційний технічний партнер;
ICTV, Новий канал, СТБ — офіційні медіапартнери кінофестивалю;
Радіо Relax — офіційний радіопартнер фестивалю;
«Лото-Забава» — офіційний партнер, спонсор Гран-прі кінофестивалю;
Міжнародні авіалінії України — офіційний авіаперевізник кінофестивалю;
Aloft — готель фестивалю;
Ювелірний дім Kimberli — офіційний партнер нагородження;
Stella Artois — офіційний партнер кінофестивалю;
Sorbonne Restaurant — офіційний ресторан кінофестивалю;
B&H Film Distribution Company — офіційний партнер кінофестивалю;
Моршинська — офіційний партнер кінофестивалю;
Дім освіти та культури «Майстер Клас» — офіційний партнер кінофестивалю;
Культурний центр «Кінотеатр "Київ"»;

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *